Sleepwell Expo Yatak ve Teknolojileri Fuarı | 3. SLEEPWELL EXPO İstanbul fuarı yapıldı!

*Yatak sektöründe inovasyon, teknoloji ve tasarım triosunun 20-23 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yapıldı!

Türkiye’nin ilk ve tek yatak fuarı 3. Sleepwell Expo, İstanbul’da başarıyla gerçekleştirildi. Ülkenin içinde bulunduğu duruma ve karşılaşılan haksız bir rekabete rağmen fuara 76 firma katıldı ve 4152 profesyonel ziyaretçi fuarı gezdi. Katılımcıların %90’dan fazlasının memnun kaldığı fuarda ziyaretçi sayısı geçen yıla oranla yaklaşık %20 düşüş gösterirken alınan sonuçlar yine de hem sektör açısından hem de fuar açısından ümit verici olarak değerlendirildi.

Sektörün üretim teknolojileri, hammadde, yatak ana sanayi, yan sanayi ve malzeme yatırımlarını yönlendiren, Türkiyeve Avrasya Bölgesi’nin en kapsamlı yatak ana sanayi, yan sanayi, makine ve ekipmanları fuarı SleepWell Expo İstanbul, 20-23 Ekim 2016 tarihlerinde sektörün profesyonellerini 3. kez bir araya getirdi.

TheSleepZone

Fuarda tüketiciye sunulan yatak alternatiflerini bir arada teşhir eden TheSleepZone ilk defa organize edildi ve bütün ziyaretçiler tarafından büyük ilgi topladı. 16 firmanın en son ürünlerinin yer aldığı bu özel bölüm fuarın ana fuayesinde göz alıcı bir tasarımla sektör profesyonellerinin beğenisine sunuldu.