Basın Bülteni

 swe-logo

UYKU ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜ’NÜN BULUŞMA NOKTASI

SLEEP WELL EXPO AÇILIYOR!

 

swe-g1Yatak sektörünün buluşma noktası yabancı katılımcı ve ziyaretçilerin de yoğun olarak ilgi gösterdiği, 3. SleepWell Expo, 20 Ekim Perşembe günü İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de kapılarını açıyor… Dört gün boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuar, yatak endüstrisi ve yan sanayisine ev sahipliği yapacak. Fuar, tüm yatak ve mobilya sektörüne açık olacak ve ücretsiz olarak takip edilebilecek.

Türkiye son yıllarda hızlı bir değişim yaşıyor. Bu bağlamda sağlık ve turizm alanlarında önemli adımlar atılıyor. Birçok yeni hastane ve otel projesi hızla ilerliyor. Bu kuruluşların en önemli ihtiyaç kalemlerinden biri olan yatak ve sair uyku ürünleri ile bunların yan sanayi ve teknolojileri Sleepwell Expo Fuarı’nda sergilenecek.

Fuarı, Türkiye’nin dört bir yanından otel, hastane, öğretmenevi, askeri birlikler gibi toplu yatak ihtiyacı olan kurum ve kuruluşların yanı sıra Ortadoğu Alım Heyeti ve Yunanistan’dan gelecek Alım Heyeti ziyaret edecek. Ayrıca yatak üreticilerinin yoğun ilgisine sahne olan fuarda makineden her çeşit ham maddeye kadar ürünlerin çeşitli alternatiflerinin bulunduğu bir platform olma özelliğine sahip. 

 

 

swe-gorsel4Yatak ve Teknolojileri sektörünün Türkiye’deki ilk ve tek buluşması Sleepwell Expo Fuarı, 20 – 23 Ekim 2016 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor. Yatak ve uyku ürünlerinde 2016 trendlerinin sergileneceği “The SleepZone” etkinlik alanı ile de renklenecek olan fuar, alım grupları ve katılımcı firma zenginliği ile tüm dünyanın ilgisini çekiyor.

Fuarda bu yıl ilk defa uyku odası (THE SLEEP ZONE) organize edilecek. Bu odaya önde gelen Türk yatak üreticilerinin en son ürünlerinden numuneler konularak alıcılara alternatifler arasından deneyerek kıyaslama yapabilme imkanı sunulacak ve yatak sanayinin trendleri belirlenecek.swe-gorsel1

 


Yeni İş Bağlantıları İçin Bulunmaz Fırsat!

Geleceğin yatak ana ve yan sanayilerinin sergileneceği Sleepwell Expo Fuarı, katılımcılarına yeni iş bağlantıları oluşturmaya ve ihracat avantajları sağlamaya devam ediyor. İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Sleepwell Expo Fuarı, 100’ün üzerinde seçkin markayı ağırlamaya hazırlanıyor. Yatak ve yatak ürünlerinde, tasarım, renk, detay ve ergonomi adına yeni tasarımlar sunacak olan Sleepwell Expo, katılımcıların verimliliğini en üst düzeye taşıyacak ve yatak endüstrisine yönelik tüm beklentileri karşılayacak. Sektörün lider üreticileri, yeni Ar-Ge çalışmalarını yerli ve yabancı alıcılarıyla buluşturacak. Ziyaretçiler, 20 – 23 Ekim tarihlerinde, 09:00 – 18:00 saatleri arasında fuarı ziyaret edebilecekler.

 

swe-gorsel-2Dünyanın Gözü Bu Fuarda Olacak

Türkiye’de yatak endüstrisine ait ilk spesifik fuar olma özelliği taşıyan SLEEPWELL EXPO, Voli Fuar tarafından düzenleniyor. Yatak endüstrisine yepyeni açılımlar sunmayı hedefleyen SleepwellExpo Fuarı, organizasyonlarıyla sektörü canlandırmak ve yatak endüstrisi liderlerini İstanbul’da toplamak amacıyla, organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Dünyanın dört bir yanından katılımcı ve ziyaretçinin gelmesi beklenen ve sektörde büyük yankı uyandıran Sleepwell Expo Fuarı’na Anadolu’dan da yoğun ilgi var. Fuarda, İstanbul’un yanı sıra Kayseri, Denizli, İnegöl, İzmir ve Ankara’dan katılımcı firmalar yer alıyor.

 

 

Detaylı Bilgi İçin:

Sleepwell Expo ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için www.sleepwellexpo.com web sitesini ziyaret edebilir ya da aşağıdaki iletişim adresleri ile bağlantı kurabilirsiniz.

Ebru Pekel

Voli Fuar

Kurumsal İletişim Müdürü

Evren Mahallesi Bahar Caddesi Polat İş Merkezi B Blok Kat:3

Güneşli- Bağcılar/ İstanbul

Tel: 0 212 604 50 50

www.voli.com.tr 

ebru.pekel@voli.com.tr